Sjajni Zubčić s 21. mjesta stigao na postolje

Zubčić je tako na sjajan način zaključio nastupe u Santa Caterini osvojivši treće mjesto nakon subotnje pobjede
Zagreb: Prva vožnja muškog slaloma Audi FIS Svjetskog skijaškog kupa Snow Queen Trophy Goran Stanzl/PIXSELL

Švicarac Marco Odermatt pobjednik je trećeg veleslaloma sezone Svjetskog kupa koji je održan u Santa Caterini, dok je hrvatski skijaš Filip Zubčić zauzeo sjajno treće mjesto nakon što je u prvoj vožnji bio 21. Zubčić je tako na sjajan način zaključio nastupe u Santa Caterini osvojivši treće mjesto nakon subotnje pobjede.

Najbolji hrvatski skijaš je nakon nešto slabije prve vožnje zauzeo 21. mjesto, međutim najboljim nastupom u drugoj vožnji probio se do treće pozicije. Pobjeda je pripala Švicarcu Odermattu koji je bio i najbrži i nakon prve vožnje s rezultatom 2:08.42, drugi je bio Amerikanac Tommy Ford sa 73 stotinke sekunde zaostatka, dok je Zubčić imao 75 stotinke sekunde minusa.