SJAJNA UTAKMICA U DUGOM SELU: Dugo Selo i Gaj podijelili bodove u golijadi

Dinamična utakmica prepuna preokreta završila je rezultatom 3:3
WhatsApp Image 2020-09-05 at 19.36.25

Jedan od derbija trećeg kola Treće lige odigran je u Dugom Selu, gdje je istoimeni domaćin ugostio Gaj iz Mača. Sjajna utakmica u kojoj su najviše mogli uživati gledatelji, završila je podjelom bodova 3:3.

Imala je domaća momčad nakon prvih 45. minuta golovima Maksa Slunjskog i Ivana Filipovića iz kaznenog udarca vodstvo od 2:0. No, nakon samo deset minuta igre u drugom dijelu gosti iz Mača došli su do izjednačenja. Najprije je Dino Cvrtila u 53. smanjio zaostatak da bi dvije minute kasnije Bruno Rihtar vratio stvari na početak.

Uzbuđenjima tu nije bio kraj, jer Martin Šaban u 78. donosio vodstvo Gaju. Ipak, Luka Grgić u 83. pogađa mrežu gostujućeg vratara za 3:3. Mogli su domaćini i do pobjede. No, kapetan Ivan Filipović promašio je udarac s bijele točke, te je dinamična utakmica na kraju završila podjelom bodova.