SJAJNA HRVATSKA MLADOST: Nova dobra partija Nikole Ivankovića, Tian Borovec dobro odradio svoje minute

Sve što su zamislili naši mladi rukometaši su i proveli u djelo
253290743_2974241049559156_6402462467251028272_n

Hrvatska muška kadetska reprezentacija ostvarila je i drugu pobjedu na TIBY Handball turniru u Francuskoj. Nakon pobjede nad Mađarskom, naša reprezentacija bila je još uspješnija protiv Islanda i slavila 33:21.

Bila je to još jedna sjajna izvedba hrvatske mladosti. Islanđani ni jednog trenutka nisu bili ozbiljna prijetnja. Sve što su zamislili naši mladi rukometaši su i proveli u djelo. Posebno dobre, ponovno su bile obje naše obrane 5+1 i 6-0. Svaka je na svoj način predstavljala ozbiljan problem za mlade Islanđane pa su sudačke ruke vrlo često bile u zraku i prijetile oduzimanjem lopte. Nakon prvog poluvremena, rezultat je bio 18:10.

U nastavku je izbornik Matej Mišković dao priliku i onima koji su manje igrali do sada. Tako se na kraju na listi strijelaca hrvatske izabrane vrste našlo čak 11 igrača. Osam pogodaka dao je Matija Bajer. Do njega sa šest bio je Maksimilijan Molc. Pet puta suparničku mrežu tresao je Nikola Ivanković koji je imao i 4 asistencije, dok je njegov klupski kolega Tian Borovec uz jedan postignuti pogodak imao 8 asistencija.

Hrvatska je ovom pobjedom osigurala najmanje drugo mjesto na turniru. O naslovu pobjednika odlučivat će sutra s Francuskom u posljednjem susretu dana u 20:15 sati.