Sesvete s +5 u Grčku, šteta za pad koncentracije u posljednjih šest minuta

I sve tamo da ulaska u posljednjih šest minuta, stvari na terenu izgledale su savršeno za Sesvećane
312782242_808398683449189_3528492978664444988_n Facebook MRK Sesvete

Rukometaši Sesveta pobijedili su A.C. PAOK 29:24, u prvom susretu 2. kola EHF Europskog kupa. Premda nemaju neko bogato europsko iskustvo, bez straha su rukometaši koje vodi Silvio Ivandija počeli susret.

Nakon 4:1, u 6. minuti, u 13. su buli na 9:4. Iz napada u napad podizali su svoju prednost. U prvom dijelu najveća je tako bila u 28. minuti kada su imali sedam pogodaka viška na svojoj strani (17:10). I sve tamo da ulaska u posljednjih šest minuta, stvari na terenu izgledale su savršeno za Sesvećane.

Naime, u 54. minuti domaćin je imao plus devet (29:20). Ali je onda nastupila crna rupa i Sesvete do kraja susreta nije postiglo ni pogodak, Grci su dali četiri i na kraju došli do podnošljivog poraza 29:24.

Sa šest pogodaka Davor Gavrić bio je najbolji u redovima domaćina. Po pet pogodaka dali su Josip Topić i Mislav Šuker. Kod PAOK-a 13 obrana njihovih vratara. Sa sedam pogodaka najbolji strijelac Nikolaos Koukmissis.