Senzacija na Poljudu- Gorica slavi povijesnu pobjedu

Nogometaši Gorice pobrinuli su se za senzaciju dosadašnjeg dijela prvenstva. U četvrtom kolu HT 1. HNL Goričani su šokirali Hajduk porazivši ga pred njegovim navijačima na Poljudu s 2:0. Prva je to pobjeda goričkog sastava u prvoligaškom društvu. Nakon nesretnih gubitaka bodova u susretima protiv Slaven Belupa i Intera, igrači trenera Sergeja Jakirovića večeras su na Poljudu odigrali zrelu utakmicu, pokazavši još jednom kako nisu zalutali u prvoligaško društvu, u kojem će kako sada stoje svari biti tvrd orah za sve suparnike.

Goričani su pobjedu osigurali u prvih 45. minuta u kojima put prema senzaciji kreirao najprije Miya u 27. minuti, da bi Zwolinski iz jedanaesterca nakon prekršaja nad Atiemwenom povisio na 2:0. U nastavku susreta domaći trener Željko Kopić sve je karte bacio u napad, no s dvije sjajne intervencije istaknuo se Kristijan Kahlina, kao i s druge strane Josip Posavec, koji je spasio Hajduk na kraju i težeg poraza.

Pobjeda nad Hajdukom najbolja je pozivnica i za sve navijače na subotnju utakmicu protiv Rudeša koja se na Gradskom stadionu igra od 17,30 sati.

A kako se proslavila večerašnja pobjeda na Poljudu pogledajte u VIDEU.