Selak Raspudić: Goluža svojim izjavama najviše govori o sebi

Nemam potrebu komentirati tuđe izjave. Ako me pitate politički, hoćemo li koalirati s Možemo – ne, nećemo koalirati s Možemo, poručila je Selak Raspudić.
Time je izravno odbacila Golužine tvrdnje da je njegova bivša politička saveznica htjela upravo takvu postizbornu suradnju. Podsjetimo, Goluža je u objavi na Facebooku istaknuo kako je “odbio biti trojanski konj Raspudićevih” te ih optužio da se koriste lokalnim izborima isključivo za jačanje stranke pred parlamentarne izbore, a ne iz brige za Zagreb.
Selak Raspudić na te optužbe nije željela ulaziti u daljnje polemike.
– Što se svega ostalog tiče, mislim da svatko najviše govori o sebi svojim izjavama, zaključila je, dajući do znanja da ne želi nastaviti sukob.
Iako je riječ o bivšim bliskim suradnicima, čini se da su političke ambicije i pristupi raskolili odnose pred ključne zagrebačke izbore, u kojima se brojni kandidati distanciraju jedni od drugih kako bi jasnije profilirali vlastite političke ponude.