U konačnici šesto mjesto

Samuel Kolega u Adelbodenu stigao do rezultata karijere

Samuel Kolega ostvario je rezultat karijere u slalomu kojeg su skijaši vozili u Adelbodenu gdje je pobjeda pripala Austrijancu Manuelu Felleru
Zagreb: Druga vožnja muškog slaloma Audi FIS Svjetskog skijaškog kupa Slavko Midzor/PIXSELL

Samuel Kolega u slalomskoj utrci u Adelbodenu ostvario je rezultat osvojivši šesto mjesto, koje je imao i nakon prve vožnje u kojoj je imao samo 0,5 sekundi zaostatka za vodećim. Kolega, kojem je do sada najbolji rezultat bilo šesto mjesto sigurnom vožnjom stigao je do plasmana karijere.

Prvo mjesto s vremenom 1:52,62 osvojio je Manuel Feller, drugi je bio Norvežanin Atle Lie McGrath, a treći Austrijanac Dominik Raschner.

Nakon što je u prvoj vožnji bio 27., Istok Rodeš u drugoj je vožnji popravio plasman za deset mjesta te je zauzeo 17. mjesto, dok je Filip Zubčić odustao u prvoj vožnji.