SAMIR TOPLAK, nakon remija sa Šibenikom: Fali nam završnica, a ovo su bili nehumani uvjeti za igru

Trener Gorice razočaran igrom svoje momčadi u prvom dijelu
DSC_4717

Nogometaši Gorice u drugom su kolu SuperSport HNL osvojili prvi ovosezonski bod odigravši 0:0 sa Šibenikom na Gradskom stadionu. Pobjeda im je izmakla za nekoliko centimetara, jer Kalikov gol iz 83. minute VAR je procijenio kao zaleđe.

-Prvo poluvrijeme je bilo loše i neaktivno s naše strane. Toliko tehničkih grešaka, krivih dodavanja. Nismo mogli spojiti igru. Drugo poluvrijeme je bilo bolje, bilo je dobro i opasno s obje strane, ali fali nam ta završnica. Nas nije htjelo nagraditi u ova dva kola, negdje drugdje ćemo zaslužiti- komentirao je utakmicu gorički trener Samir Toplak, koji se osvrnuo i na uvjete u kojima je utakmica odigrana.

-Ovo su nehumani uvjeti za igru. Onaj tko je radio satnicu nema veze s nogometom. Ovo je opasno po život. Čestitam objema ekipama, igrati po ovom vremenu je znanstvena fantastika. Onaj tko to nije probao, ne zna. Iz fotelje to vjerojatno drugačije izgleda- britak je bio Toplak, koji je posljednjih 15-ak minuta u igru gurnuo i najzvučnije goričko pojačanje Moussu Waguea

-Moussa je vrhunski igrač, to se vidi. Nespreman je, ali nismo mogli čekati. Svojim iskustvom je pokazao da može napraviti razliku, no nepravedno bi bilo ne spomenuti Vojtka- o novopridošlim igračima će trener Gorice.