Rukometašima Gorice bod u Varaždinu

Baš kao i u Velikoj Gorici prije nepunih mjesec i pol dana, ova dva suparnika i u večerašnjoj su utakmici podijelili bodove
DSC_5729

Gorica i Varaždin 1930 odigrali su još jednu sjajnu utakmicu. Baš kao i u Velikoj Gorici prije nepunih mjesec i pol dana, ova dva suparnika i u večerašnjoj su utakmici podijelili bodove.

Izuzetno zanimljivih šezdeset minuta završilo je rezultatom 22:22, baš kao i u Velikoj Gorcii, pri čemu su Varaždinci izjednačujući pogodak postigli 15 sekundi prije kraja, dok je udarac Domagoja Grizelja završio u bloku. Bila je to izjednačena utakmica u kojoj su domaćini imali najvećih +2, a Gorica sredinom prvog dijela +3. Goriačni su u posljednjoj četvrtini utakmice imali konstantno minimalnu prednost koju su domaći rukometaši stalno “lovili”, a na kraju i ulovili za remi.

Najbolji strijelac domaće momčadi s devet pogodaka bio je Fabijan Grubišić, dok je za Goricu pet postigao Domagoj Grizelj, dok su po četiri pogotka postigli Hrvoje Ceković i Paolo Kraljević.