U nastavku do pobjede

Rukometašicama Udarnika dva boda iz Karlovca, za vikend derbi protiv Trešnjevke

Rukometašice Udarnika pobjedom 29:24 u Karlovcu protiv Š.R. Karlovac zadržale su priključak s vodećom Trešnjevkom
403784721_828749199254451_8088991076876386534_n Facebook ŽRK Udarnik

Rukometašice Udarnika pobjedom 29:24 u Karlovcu protiv Š.R. Karlovac zadržale su priključak s vodećom Trešnjevkom. Do pobjede su igračice trenera Darija Zrnića došle preokretom u drugom dijelu, nakon što su prvih trideset minuta bile u zaostatku dva pogotka (14:12).

Bila je to utakmica s dva lica kurilovečkih rukometašica, koje su u prvih trideset minuta u jednom trenutku imale i tri pogotka minusa (13:10, 14:11), da bi u nastavku susreta serijom 6:0 u početnih deset minuta stekle četiri gola prednosti (14:18) čime su utabale put prema pobjedi. Najvećih +7 Kurilovčanke su imale u 47. minuti (17:24), nakon čega je uslijedilo malo opuštanje što su domaće igračice iskoristile za ublažavanje poraza.

Nikolina Laco i Anja Haramina sa šest golova bile su vodeće strijelkinje Udarnika, za koji su po pet zabile Bernarda Mostarlić i Ana Papić. Tri pogotka postigla je Diana Vincek, dva Doroteja Kontrec, a po jedan Ela Bajkuša i Franka Gvardiol.

S osvojenih 15 bodova Udarnik je trenutno na diobi drugog mjesta s Ivanićem, koji je osvojio bod u Zagrebu kod vodeće Trešnjevke odigravši 28:28. Upravo Trešnjevka, koja ima dva boda više sljedeći vikend dolazi u Veliku Goricu na derbi.