Rukometašicama Dugog Sela ’55 važni bodovi iz Ivanić- Grada

Rukometašice Dugog Sela ’55 gostujućom pobjedom nad ekipom Ivanića 31:26 stigle su do vrlo važnih bodova u borbi za očuvanjem prvoligaškog statusa. Ovim porazom, Ivanić si je kupio kartu za povratak u Drugu ligu, dok su rukometašice Dugog Sela produljile nadu za spas.

Nakon izjednačenog prvog dijela u kojem su gošće imale u početnim minutama +4 (2:6), domaće rukometašice uspjele su konsolidirati svoje redove, no u nastavku susreta kvalitetniji sastav Dugog Sela stigao je do pobjede nedozvolivši bilo kakvu rezultatsku neizvjesnost. Valentina Čamper sa sedam zgoditaka bila je najučinkovitija igračica Dugog Sela ’55, dok je Ivanić predvodila Tina Barišić s 10 zgoditaka.

U 19.kolu koje se igra ovog vikenda, gost Dugog Sela u nedjelju je ekipa Trešnjevke, dok rukometašice Ivanića u subotu očekuje gostovanje bez nade kod ekipe Lokomotive, koja danas igra derbi susret prvenstva kod Podravke koji će vrlo vjerojatno odlučiti i nove prvakinje Hrvatske.