Rukometaši Ivanića slavili u Kutini

U derbi susretu 1. HRL-Sjever rukometaši Ivanića na gostovanju u Kutini kod Moslavine stigli su do pobjede 21:15
131224822_3196489763789906_10460670346041586_o

U derbi susretu 1. HRL-Sjever rukometaši Ivanića na gostovanju u Kutini kod Moslavine stigli su do pobjede 21:15. Velika pobjeda Ivanićanima je donijela drugo mjesto s bodom manje od vodećeg Rudara koji ima i utakmicu manje.

U prvih trideset minuta viđena je rovovska bitka u kojoj su se momčadi izmijenjivale u minimalnom vodstvu, da bi s golom prednosti na odmor otišla domaća momačad (9:8). Drugi dio donosi bolju igru momčadi Frane Veraje, pogotovo u obrani, jer kad primite samo šest zgoditaka tada uspjeh ne može izostati. Serijom od 6:0 od 36. do 47. minute kojom su poveli sa 17:11 Ivanićani su prelomili susret i mirno ga u preostalom vremenu priveli kraju.

Po pet pogodaka za momčad Ivanića postigli su Ivan Sertić, Mate Lukačec i Dominik Vidaković.