Prvo ovosezonsko gostujuće slavlje

Rukometaši Gorice uvjerljivi u Karlovcu

Nakon Dubrave, Goričani su lakoćom riješili još jednog suparnika
DSC_7922

S uvjerljivih +8 rukometaši Gorice odradili su gostovanje u Karlovcu kod istoimenog domaćina. Konačnih 32:24 zorno prikazuje odnos snaga na terenu, gdje su Goričani opravdali status favorita.

Još u prvom dijelu igrači trenera Mateja Miškovića ostvarili su osjetniju prednost od šest zgoditaka (8:14, 9:15), nagovijestivši domaćinima da će teško do bodova. I u nastavku susreta Goričani su zabijali u seriji te je u završnoj četvrtini, njihova prednost narasla na velikih deset razlike.

Marin Sorić skupio je 11 obrana. Po 8 pogodaka dali su Marin Lisac koji je bio bez promašaja, jedan neuspjeli okušaj imao je Juro Čakarić, a 7 puta, također sa sto postotnom realizacijom, strijelac je bio kapetan Hrvoje Ceković.