Rukometaši Dugog Sela sezonu zaključili pobjedom u Osijeku

WhatsApp Image 2021-06-07 at 20.19.59

Posljednje 26. kolo 1. HRL Sjever, odvelo je momčad Dugog Sela na gostovanje u Osijek, kod istoimenog domaćina. Sjajnu igru Dugoselci su okrunili pobjedom 34:29, kojom su u konačnici osvojili šesto mjesto.

Od samog početka igrači trenera Mateja Miškovića, pokazali su da su došli uzeti puni plijen. Već u 10. minuti Dugo Selo je povelo 6:1 i natjeralo trenera Osijeka na time out. Minuta odmora nimalo nije poremetila rukometaše Dugog Sela, koji su do odlaska na odmor zadržali pet golova viška (17:12). Drugo poluvrijeme Dugoselci otvaraju golom Vranića i u 44. minuti dolaze do svoje najveće prednosti od +7. Osijek je pokušao minutom odmora “razbiti” dugoselsku seriju, ali ne uspijeva i na kraju bodovi odlaze u Dugo Selo.

Najefikasniji kod Dugog Sela bio je Raužan s 11 golova, pratio ga je Hršak s 9, dok je Kuzmanović sakupio 11 obrana. U domaćim redovima najbolji strijelac bio je Vuković sa 7 golova.

Utakmica u Osijeku bila je posljednja koju su u dresu Dugog Sela odigrali Raužan, Neralić i Kuzmanović koji od naredne sezone odlaze u redove premijerligaša, Sesveta i NEXE-a.