Četvrta ovosezonska pobjeda

Rukometaši Dugog Sela bez pogrešnog koraka

Dugo Selo je do pobjede u Zaprešiću predvodio Doria Markušić s sam pogodaka, dok je Ante Kaleb pridodao sedam, a svoj dan na golu imao je vratar Ivan Jelić koji je susret završio sa 16 obran
DSC_7371

U 4. kolu Prve rukometne lige sjever rukometaši Dugog Sela su gostovali u Zaprešiću, kod istoimenog novaka u ligi. Dugoselci su slavili s 28:26, upisavši četvrtu ovosezonsku pobjedu, kojom su uz Sisak ostali na stopostotnom učinku.

Do sredine prvog poluvremena igralo se gol za gol, nakon čega se igrači trenera Zvonimira Bilića odvajaju na +5 (7:12, 8:13, 9:14, 10:15, 11:16), da bi na predah otišli s četiri gola viška (12:16). Domaći igrači bude se u nastavku te u 49. minuti dolaze do izjednačenja (21:21). No, u neizvjesnoj završnici Dugoselci su na kraju uspjeli izboriti pobjedu za nastavak pobjedničkog niza.

Dugo Selo je do pobjede predvodio Doria Markušić s sam pogodaka, dok je Ante Kaleb pridodao sedam. Svoj dan na golu imao je vratar Ivan Jelić koji je susret završio sa 16 obrana, od čega su bile dvije obrane sa sedam metara. Za Zaprešić su po šest postigli Krešimir Godeč i Roko Bodrožić.

Poslije uspješno odrađenih gostovanja kod Maksimir Pastele i Zaprešića, dugoselski rukometaši vraćaju se na domaći parket, na kojem će u subotu od 16 sati ugostiti ekipu Viro-Virovitice.