Otvoreno 29. kolo SuperSport HNL-a

Rudeš se vratio kući. Osijek uz dva gola Kristijana Lovrića do bodova

Ovom pobjedom Osijek je ponovno četvrti s 42 boda, dva više od petoplasirane Lokomotive
Zagreb: Rudeš i Osijek sastali se u 29. kolu SuperSport HNL-a Sanjin Strukic/PIXSELL

Na otvaranju 29. kola SuperSport HNL-a Osijek je u gostima kod Rudeša došao do bodova slavivši s 3:2. Prva je to utakmica koju je Rudeš kao domaćin odigrao u svom kvartu, nakon što su do sada kao domaćini igrali u Kranjčevićevoj ulici.

Rudeš je bolje otvorio utakmicu i poveo golom Tomislava Mrčele u 11. minuti. Osijek je do izjednačenja stigao u 35. golom Petra Pušića, da bi Kristijan Lovrić s dva gola u samo tri minute (56., 59.) odveo Osijek do pobjede. Tomislav Mrčela drugim golom u 79. minuti uspio je tek ublažiti poraz Rudeša.

Ovom pobjedom Osijek je ponovno četvrti s 42 boda, dva više od petoplasirane Lokomotive, dok je Rudeš uvjerljivo posljednji sa sedam bodova, čak 20 manje od Slavena Belupa.