REMI NA POČETKU 22. KOLA: Šibenik poveo već u 16. sekundi, Slaven Belupo izjednačio za podjelu bodova

Slaven Belupo i Šibenik sastali se u 22. kolu HT Prve lige Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U dvoboju 22. kola 1. HNL nogometaši Slaven Belupa i Šibenika odigrali su u Koprivnici 1-1.

Šibenik je poveo jednim od najbržih golova u povijesti HNL-a. U 16. sekundi utakmice Antonio Marin je pogodio na dodavanje Delića s lijeve strane, što je peti najbrži pogodak u povijesti lige.

Koprivničani su izjednačili već u 18. minuti, kada je Alen Grgić pobjegao obrani Šibenčana i prizemnim udarcem svladao vratara Rogića. Slaven Belupo je bio bliži pobjedi, ali pritom nije imao sreće. U 35. minuti Grgić s 20 metara pogađa gredu, a u 78. minuti Kvržić je zatresao vratnicu.