Remi Hrvatskog dragovoljca i Šibenika

Poveli su domaći golom Luke Viduke, a poravnao je Marin Jakoliš
U 9. kolu 1. HNL sastali se Hrvatski dragovoljac i Rijeka Matija Habljak/PIXSELL

Nogometaši Hrvatskog dragovoljca i Šibenika u prvoj su utakmici 14. kola Prve HNL odigrali 1-1. Poveli su domaći golom Luke Viduke, a poravnao je Marin Jakoliš.

Sve najvažnije na utakmici dogodilo se sredinom prvog poluvremena. Prvo su domaći poveli lijepim pogotkom Viduke u 23. minuti, nakon gužve u kaznenom prostoru gostiju napadač Hrvatskog dragovoljca odlično se snašao i poluvolejom svladao Rogića.

No, ubrzo potom jedan dalekometni pokušaj Šibenčana pogodio je u ruku Bagadura u njegovom kaznenom prostoru pa je sudac Zebec pokazao na bijelu točku za goste, a domaćem braniču pokazao žuti karton. Kako je Bagaduru to bio drugi žuti, on je i isključen, a Hrvatski je dragovoljac do kraja utakmice bio s igračem manje. Siguran izvođač kaznenog udarca bio je Marin Jakoliš.