Remi Gorice i Mamićeva Al Aina

DSC_8381

U pripremi nedjeljnog dvoboja protiv Hajduka u Splitu, nogometaši HNK Gorice ugostili su na Gradskom stadionu Al Ain kojeg s klupe vodi Zoran Mamić, protiv kojeg su odigrali 2:2. Trener Gorice, Sergej Jakirović u ovom je susretu priliku za igrom dao igračima s manjom minutažom u prvoligaškom društvu, tek je u početnom sastavu u odnosu na subotnji susret s Interom bio Mario Marina.

Gosti iz Ujedinjenih Arapskih Emirata poveli su u 20. minuti preko Ibrahima Diakyja, da bi samo minutu kasnije Marko Dabro pogodio za izjednačenje. Rezultat se nije mijenjao sve do završnice, kada je najprije Gorica u 76. povela pogotkom s bijele točke Davida Arshakyjana, dok je pet minuta prije kraja susreta Hamza pogodio za izjednačenje.

Uoči ovog dvoboja HNK Gorica svoje je redove osnažila angažiranjem vratara Laurentiua Branescua, koji je u Veliku Goricu došao na jednogodišnju posudbu iz talijanskog giganta Juventusa.

PRIJATELJSKA UTAKMICA
HNK GORICA – FC AL AIN 2:2 (1:1)
STRIJELCI: 0:1 Diaky (20), 1:1 Dabro (22), 2:1 Arshakyan (76-11m), 2:2 Hamza (85).
HNK GORICA: Veriga, Musa, K. Krizmanić, Dabro, Suk, Matošević, Dvorneković, Žutić, Zenko, Arshakyan, Marina (još su igrali: Branescu, Čabraja, Šroler). TRENER: Sergej Jakirović
FC AL AIN: Hamad, Shiotani, Juma, Yahia, K. Abdulrahman, Naser, M. Abdulrahman, Caio, Diaky, Shahat, Berg (još su igrali: Faisal, Hamza, Haidani, Walaed, Rashed, Salem, Falah, Fathi, Jamal). TRENER: Zoran Mamić