Remi Dinama i Celja, Celjani poveli, Ivanušec pogodio za izjednačenje

Dinamo - Celje 1-1
Rovinj: Dinamo i Celje odmjerili snage u prijateljskom susretu Luka Stanzl/PIXSELL

Zagrebački Dinamo, odigrao je 1-1 protiv slovenskog prvoligaša Celja u pripremnoj utakmici na gradskom stadionu u Rovinju.

Utakmica se sastojala od četiri polusatna dijela, a prva je do pogotka stigla trećeplasirana momčad slovenskog prvenstva, kad je u 53. minuti 28-godišnji napadač Gregor Bajde u kontranapadu izašao sam pred Ivana Nevistića i svladao Dinamovog vratara. Dinamo je do izjednačenja došao u 113. minuti. Poslije kombinacije s Brunom Petkovićem, Luka Ivanušec je s ruba kaznenog prostora pogodio donji desni kut gola Celjana.

Imao je Dinamo još nekoliko izglednih prilika, a dvaput su izabranici Ante Čačića pogađali i okvir gola, oba puta udarcima glavom – Mahir Emreli je pogodio vratnicu, a Jakov Gurlica gredu.

Ovom utakmicom Dinamo je završio pripreme u Rovinju.