Rakov Potok preokretom do bodova u Bedenici

Nogometaši Rakova Potoka domaći su Strmec svladali s 3:1
DSC_7480

Slavljem u Bedenici novaci u ligi, nogometaši Rakova Potoka stigli su do druge pozicije u poretku klubova Jedinstvene županijske lige. Domaći Strmec, igrači trenera Branka Mlinara svladali su s 3:1.

Pobjednik je odlučen još u prvom dijelu kada su postignuti sv zgodici. Šilinić je u 14. minuti doveo Strmec u vodstvo, da bi gosti u samo dvije minute preokrenuli rezultat. Najprije je Šolčić u 24. minuti vratio rezultat na početak, da bi samo dvije minute kasnije Kufrin donio prednost Rakovom Potoku. Pet minuta prije odlaska na odmor svojim drugim zgoditkom Šolčić povisuje na 3:1.

Nogometaši Strmca u 57. minuti imali su priliku za povratak u susret, no kazneni udarac nije realiziran te su gosti otišli kući s tri boda.