Pullen odveo Cedevitu u finale

Cedevita je tricom Pullena u posljednjoj sekundi majstorice na Višnjiku svladala Zadar 72:71
poluvrijeme-zadar-cedevita-37-30-CVcbcgqCYu71G609

Cedevita je tricom Pullena u posljednjoj sekundi majstorice na Višnjiku svladala Zadar 72:71 te se s omjerom 3-2 izborila finale doigravanja HT Premijer lige gdje ju od srijede u seriji na četiri pobjede čeka Cibona.

Zadar je u poluvremenu vodio 37:30, u trećoj četvrtini imao i 12 koševa prednosti, no Cedevita je polako stizala da bi u završnici povela s tri koša razlike. No, Zadar se vratio, poveo bacanjima Žorića 71:69, no gosti su imali 14 sekundi za napad nakon time outa što se uspješno realiziralo dalekometnom tricom Pullena.

Prva utakmica finala na rasporedu je u srijedu od 20,30 sati u Draženovom domu uz prednost domaćeg terena od strane Cibone.