Minimalan poraz od mladih Lokosica

Prvi poraz rukometašica Udarnika

Porazom od Lokomotive 2, Udarnik je pao na treće mjesto poretka s tri boda manje od Trešnjevke
DSC_6625

Rukometašice Udarnika još uvijek ne maju rješenje za drugu ekipu Lokomotive. Mlade Lokosice i ove su im sezone uzele skalp. U susretu 7. kola 2. HRL Zapad, Lokomotiva je slavila s 28:27 nanijevši Kurilovčankama prvi ovogodišnji poraz, nakon pet pobjeda i jednog remija.

Domaće igračice bile su u vodstvu od samog početka. Na ulasku u 11. minuti Lokomotiva je imala četiri gola viška (9:5), da bi do odlaska na odmor ona bila poduplana (20:12). U uvodnim minutama drugog dijela semafor je pokazao 21:12 i vjerojatno su svi pomislili kako je utakmica gotova.

Serijom 11:4 rukometašice Udarnika deset minuta prije kraja smanjile su zaostatak na samo dva zgoditka učinivši utakmicu itekako neizvjesnim. Dvije minute prijeka kraja Kurilovčanke su se u potpunosti vratile i golom Magdalene Jurić poravnale na 27:27, da bi 15-ak sekundi prije kraja Antea Čičak, svojim šestim golom osigurala pobjedu Lokosicama.

Prvi strijelac Lokomotive sa sedam je golova bila Lara Stanić, a isto je za Udarnik postigla Bernarda Mostarlić.