Preokret Dinama za slavlje u Zaprešiću

Junak Dinamove pobjede bio je Atiemwen koji je s dva gola poništio rano vodstvo Intera
Inter iz Zaprešića i Dinamo sastali se u 5. kolu HT Prve lige

Nakon što su fantastično odradili 3. pretkolo Lige prvaka, igrači Dinama ostvarili su očekivanu pobjedu i u prvenstvu. Bilo je nešto teže od očekivanog, no nakon preokreta Modri su u Zaprešiću s 2:1 svladali vrlo dobri Inter.

Domaćin je poveo već u ranoj fazi utakmice kada je u osmoj je minuti susreta, centaršut Serderova iza Zagorčevih leđa glavom pospremio Tsonev. Do odlaska na odmor Dinamo je uspio stići do izjednačenja u 41. minuti, kada se na domaćeg vratara kao brzi vlak sjurio Atiemwen te pogodio za 1:1.

Isti je igrač nakon samo pet minuta igre u drugom dijelu po drugi puta matirao Freliha. Nakon centaršuta Gojaka, najviši je pred Interovim golom bio Atiemwen koji je glavom zatresao mrežu postavivši konačnih 2:1.