PREKID NEUGODNE TRADICIJE: Rukometaši Dugog Sela napokon slavili protiv Požege

WhatsApp Image 2021-05-22 at 23.06.43 (1)

Nakon poraza na gostovanju kod Metalca igrači Mateja Miškovića u 23.kolu 1. HRL Sjever ugostili su ekipu Požege, koju su porazili s 33:27.

Dugoselci odlično otvaraju utakmicu te već u 12. minuti imaju prednost od 6 golova (9:3). Do kraja poluvremena povećali su prednost na +10 (20:10). U drugo poluvrijeme domaći rukometaši ulaze još angažiranije te u 38. minuti dolaze do rekordne prednosti na ovoj utakmici od +12 (27:15).

Trener Mišković svim je igračima dao priliku za igrom i mirno priveo utakmicu kraju. Po isteku 60. minute semafor je pokazivao 33:27 u korist domaćina.

Kod Dugog Sela najefikasniji bio je Hršak s 8 pogodaka, a pratili su ga Leo Lisica i Jakov Neralić s po 6 pogodaka te Dominik Kuzmanović s 12 obrana.