Posavec siguran protiv Gaja

6641e17e9dc5933a06b8dc0a3bfd7ce1_XL

Nakon dva uzastopna gostovanja na startu proljetnog dijela sezone, nogometaši Posavca na proljetnoj premijeri pred domaćim navijačima bili su i više nego uvjerljivi. Goste iz Gaja porazili su s uvjerljivih 4:0.

Roman Grabović doveo je domaću momčad u vodstvo u sedmoj minuti, da bi gosti konačni slom doživjeli u posljednjih petnaestak minuta u kojima domaći igrači preko Tomislava Benkovčića, Danijela Kučana i Ivana Lucina dolaze do uvjerljive pobjede.

DRUGA ŽUPANIJSKA LIGA- ISTOK, 16. KOLO
NK POSAVEC – NK GAJ 4:0 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Grabović (7), 2:0 Benkovčić (76), 3:0 Dan. Kučan (79), 4:0 Lucin (85- 11m)
NK POSAVEC: Starešinčić, Zvonar, Slivak (od 68. Župetić), Lucin, A. Breščaković, Špičko (od 80. De. Kučan), Kovačić (od 60. Dar. Kučan), Dan. Kučan, Lacković (od 83. Kovač), Benkovčić, Grabović. TRENER: Mario Črljenec
NK GAJ: Borić, Benko, Subić, Tomić, Paliković, Šurmin, Jaković, Gerin (od 46. Klasić), Čerkez (od 46. Benko), Gomerčić, Kuten (od 83. Brezarić). TRENER: Tomislav Biškupec