Ponikve slavile u Vrbovcu

Nogometaši Ponikva i dalje pružaju pobjedničke partije u pripremnom periodu u kojem su još uvijek bez poraza. Jučer su gostovali kod trećeligaša Vrbovca gdje su također upisali pobjedu od 2:1.

Sastav trenera Hrvoja Pipinića oba pogotka postigao je u prvom dijelu. Za vodstvo je u 24. minuti pogodio Krunoslav Čukelj, dok je deset minuta kasnije na 2:0 povisio Damir Azizi. Domaćini su smanjili u 67. preko Busije koji je neobranjivo pogodio gol Ponikva, koji je vrlo dobro čuvao Orlović koji se lijepom intervencijom istaknuo u 85. minuti kada je obranio udarac D. Colarića.