Nevjerojatno

Podravka imala +7 sedam minuta prije kraja, na kraju je spašavala bod

Ivica Obrvan kao i na nedavnom Svjetskom prvenstvu izgubio već dobivenu utakmicu. Iako je Lucija Bešen cijelu utakmicu branila na visokom nivou, u završnici susreta nije bila na golu

U susretu 1. kola skupine A Europske lige rukometašice Podravka Vegete na gostovanju u Mađarskoj osvojile su bod odigravši 28-28 protiv Praktiker-Vaca. Na gotovo nevjerojatan način Podravka Vegeta je ispustila pobjedu na gostovanju u mađarskom Vacu.

Odabranice Ivice Obrvana su odigrale odličnu utakmicu, posebno drugo poluvrijeme u kojem su vodile s osam razlike (25-17), a sedam minuta prije kraja imale su velikih +7 (28-21). Nažalost, Podravka do kraja utakmice više nije zabila niti jedan gol, dok su mađarske igračice zabile sedam golova izborivši remi.

U domaćim redovima najefikasnije su bile Csenge Kuczora i Fanny Tyiskov-Helembai s po sedam golova, dok je Anna Bukovsky imala osam obrana. Kod Podravke najefikasnije su bile Tina Barišić s devet golova, te Katarina Pandža sa šest golova. Lucija Bešen je sakupila 14, a Tucaković tri obrane.