Pobjeda Rugvica Save 1976 u Stupniku

U gostima u Stupniku, Rugvica Sava 1976 slavila je s 2:1
WhatsApp-Image-2019-04-21-at-17.33.38

Nošeni pobjedom protiv Sloge iz prošlog kola momčad Rugvica Save 1976 kao da je dobila pobjednički mentalitet te je na gostovanju kod odlične momčadi Stupnika, bez kažnjenih Belića i Jurina odigrala dobru utakmicu i slavila s 2:1.

Rugvičani su do pobjede došli u nastavku susreta kada su preko Pukljaka i Filipovića preokrenuli vodstvo domaćina iz 11. minute kada ih je u vodstvo doveo Perić.

Pobjednički niz sastav trenera Ante Klarića pokušat će nastaviti sljedeće nedjelje, kada im u goste stiže posljednjeplasirani Zrinski iz Farkaševca.

JEDINSTVENA ŽUPANIJSKA LIGA, 22. KOLO
NK STUPNIK – NK RUGVICA SAVA 1976 1:2 (1:0)
STRIJELCI: 1:0 Perić (11), 1:1 Pukljak (50- 11m), 1:2 Filipović (54)
NK STUPNIK: Klenović, Patljak (od 62. Perković), Buden, Čulo, Marijan, Perić, Gavrić, Šporčić, Anić, I. Meglajec (od Dunđer, od 68. M. Meglajec), Adžemović. TRENER: Vladimir Tuweg
NK RUGVICA SAVA 1976: Sabolić, Žgalin, I. Kuprešak, Kovačević (od 90. A. Kuprešak), Ivandić, Fišter, Klarić (od 31. Kušeković), Žiška (od 87. Dupan), Barberić, Filipović (od 81. Jurišić), Pukljak (od 72. Bandić). TRENER: Ante Klarić