Pobjeda Dinama u sjeni ozljede Brune Petkovića

Sve će biti jasnije u srijedu nakon pregleda
Nogometaš Dinama Bruno Petković ozlijedio se u posljednjem pripremnom susretu pred početak proljetnog dijela sezone Luka Stanzl/PIXSELL

U posljednjoj provjeri uoči proljetne polusezone, Dinamo je na Maksimiru pobijedio slovenskog prvoligaša Bravo s 2-0.

Utakmica je igrana u teškim uvjetima natopljenog maksimirskog travnjaka bez gledatelja, a oba gola Modri su zabili u drugom poluvremenu i to gotovo na identičan način. U oba slučaja Marko Bulat je ubacio iz kornera, a loptu su u mrežu skrenuli mladi stoper Jakov Gurlica 72. minuti i Daniel Štefulj u 89. minuti.

U 24. minuti ozlijedio se Dinamov napadač Bruno Petković, koji je nakon jednog duela pao na travnjak i uhvatio se za koljeno. Nakon čega je zamijenjen.

Dinamov strateg Ante Čačić je nakon susreta istaknuo kako se nada da nije teža ozljeda, no sve će biti jasnije u srijedu nakon pregleda.

Bila je to zadnja provjera Dinama prije proljetne polusezone koju će otvoriti subotnjim dvobojem na Maksimiru protiv Gorice u 18. kolu SuperSport HNL-a.