NK Dugo Selo

Petarda puče, adio Belišće

S pjesmom i tri boda nogometaši Dugog Sela vratili su se s gostovanja iz Slavonije
335688930_172266998552756_4681698401381169380_n Facebook NK Dugo Selo

Sjajnu utakmicu odigrali su nogometaši Dugog Sela na gostovanju kod Belišća. Uz izravan televizijski prijenos, Dugoselci su pokazali pobjednički gard te su domaćina porazili s 5:0. Pobjedom su Dugoselci preskočili Belišće na prvenstvenoj ljestvici te su sada sedmoplasirani sastav SuperSport 2. NL s 29 bodova.

Trener Tihomir Šeperac i njegov stožer sjajno su pripremili utakmicu koja je u potpunosti zadovoljila sve dugoselske navijače, ali i isprala gorak posljednjeg gostovanja kod Opatije.

Ivan Filipović u 16. minuti doveo je Dugo Selo u vodstvo, a do odlaska na odmor prednost je udvostručio sve bolji i razigraniji Fran Petković. U nastavku susreta u dva je navrata mrežu domaćina zatresao Jacob Tarasenko, a među strijelce se upisao i Ivan Palić.

Sljedeći suparnik Dugom Selu su Hrvace, koje u grad podno Martin brega dolaze u nedjelju. Utakmica se na Gradskom stadionu igra od 12 sati.