Osijek teškom mukom svladao Hrvatski dragovoljac

U susretu 4. kola 1. HNL Osijek je u Kranjčevićevoj ulici svladao Hrvatski dragovoljac s 2-1, te je s 10 bodova sam na prvom mjestu tablice
Osijek i Hrvatski dragovoljac susreli se u 4. kolu 1.HNL Matija Habljak/PIXSELL

U susretu 4. kola 1. HNL Osijek je u Kranjčevićevoj ulici svladao Hrvatski dragovoljac s 2-1, te je s 10 bodova sam na prvom mjestu tablice, dok je Dragovoljac, koji je na zadnjem mjestu, doživio i četvrti poraz. Strijelci za Osijek bili su Antonio Mance (13) i Darko Nejašmić (75), a pogodak za domaćine postigao je Valentino Majstorović (55-pen).

Osijek je poveo u 13. minuti nakon kornera. Udarac iz kuta izveo je Bočkaj, a Antonio Mance glavom pogađa za vodstvo gostiju. U prvom poluvremenu Osijek je još jednom zaprijetio, u 24. minuti nakon kornera Bralić je pucao pokraj vratnice.

Dragovoljac je dočekao svoju priliku u 55. minuti, kada je iz penala izjednačio Valentino Majstorović. Prethodno je Bašić uposlio Petkovića koji se sjurio u 16-erac, gdje ga je vratar Ivušić oborio.

Osijek ponovno dolazi do prednosti u 75. minuti, i to opet iz prekida. Bočkaj je iz slobodnog udarca ubacio na drugu vratnicu, a Nejašmić iz blizine glavom pogađa za konačnih 2-1.