Osijek se u završnici provukao u četvrtfinale Kupa

Osijek je protiv Slavonije do 84. minute gubio 1:0, da bi u samo dvije minute golovima Živkovića i Solde došao do pobjede
Susret Slavonije Požege i Osijeka u osmini finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa Borna Jaksic/PIXSELL

Na kultnom stadionu u Velikoj, nekadašnjem domu posrnulog Kamen Ingrada, nakon dužeg vremena opet je odigrana jedna “velika” utakmica. Naime, požeška Slavonija u susretu osmine finala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa ugostila je u Velikoj Osijek.

Bili su domaći nogometaši na pragu senzaciju, do 84. minute imali su vodstvo 1:0, da bi se Osijek poraza spasio u razdoblju od samo dvije minute.

Golom Tvrtka Jankovića Slavonija je od 62. minute imala vodstvo, koje su Osječani anulirali u samoj završnici. Prvo je Filip Živković izjednačio u 84. minuti, dok je Marko Soldo samo minutu kasnije zabio za konačnih 2-1.