Orijent 1919 dostigao Dubravu

Orijent 1919 je ostvario premijernu pobjedu u nastavku sezone, na domaćem terenu je svladao Dubravu Tim Kabel 2-1
Varaždin: Utakmica Druge lige HNL između NK Varaždin i NK Orijent 1919. Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

U subotnjim susretima 21. kola Druge HNL Orijent 1919 je svladao Dubravu Tim Kabel s 2-1, Solin je nadigrao Opatiju s 1-0, dok su Kustošija i Jarun podijelili bodove igrajući 1-1.

Važne bodove u borbi za ostanak igračima Solina osigurao je Tony Livančić u 83. minuti. Solin je s ova tri boda skočio na 10. mjesto s 27 bodova, devet više od posljednje Opatije.
Pretposljednja Kustošija ima bod više od Opatije nakon što je odigrala 1-1 protiv Jaruna. Poveli su gosti pogotkom Raula Florucza u 38. minuti, ali je na samom kraju prvog dijela izjednačio Grgić. Šesti Jarun je sada na 29 bodova.

Orijent 1919 je ostvario premijernu pobjedu u nastavku sezone, na domaćem terenu je svladao Dubravu Tim Kabel 2-1 i to pogotkom Mulca u iz jedanaesterca u četvrtoj minuti nadoknade. Četvrti Orijent sada se bodovno izjednačio s trećom Dubravom, oba sastava imaju po 33 boda, šest manje uz utakmicu više od vodećeg Varaždina, a četiri manje uz također utakmicu više od drugog Rudeša.

2. HNL, 21. KOLO
Danas igrano: Solin – Opatija 1-0 (Livančić 83), Kustošija – Jarun 1-1 (Grgić 45 / Raul Florucz 38), Orijent 1919 – Dubrava Tim Kabel 2-1 (Ibiši 59-ag, Mulac 90+4-11m / Korca 70).
Igrano u petak: Inter-Zaprešić – Sesvete 2-0 (Banovec 38, 56).
Nedjelja: Dinamo II – Varaždin (13:00), Cibalia – Dugopolje (13:00), Croatia – Osijek II (15:30), BSK – Rudeš (15:30)