Odbojkašice Mladosti uzele dvostruku krunu

U neizvjesnom finalnom susretu Mladostašice su s 3:2 svladale ekipu Rijeke
58373546_2829733887066792_6073136013411090432_n

Nakon što su bez poraza osvojile nacionalno prvenstvo, odbojkašice Mladosti u vitrine su spremile još jedan trofej. Pobjedom nad odbojkašicama Rijeke, Mladostašice su osvojile su i nacionalni Kup, koji nosi ime proslavljenje goričke odbojkašice, Snježane Ušić koja nas je nažalost napustila prošle godine.

Domaćin završnog turnira bio je Rovinj, gdje su okupljeni gledatelji mogli uživati u sjajnoj odbojkaškoj predstavi koju su im ponudile ove dvije ekipe, koje su odvele susret u peti set. Na kraju su se radovale igračice Mladosti, koje su u odlučujućem petom setu slavile s 15:12.

-Ovo je bila lijepa utakmica, pet setova, puno zanimljivih poena i požrtvovnosti. Mislim da su gledatelji mogli uživati. Čestitke Rijeci,
igrale su srčano i borbeno ali moje su cure demonstrirale nadmoć koja ih krasi cijelu sezonu– izjavio je nakon utakmice trener Mladosti Saša Ivanišević.

Nagrada za najbolju igračicu Kupa Snježane Ušić ponijela je članica Mladosti, Jelena Šunjić.