Novi remi Gorice i Sesveta, odluka o trećem mjestu pada u Sesvetama

Nakon ovog susreta bodovni rezultat je 5:3 za Sesvete
DSC_3430

Rukometaši Gorice i Sesveta odigrali su još jedan susret neodlučeno pa će odluka o tome tko će osvojiti treće mjesto pasti u subotu 28. svibnja u Sesvetama. Naime, nakon tri susreta, rezultat je 5:3 za Sesvete.

Još jedan jako zanimljiv i uzbudljiv susret odigrali su Gorica i Sesvete. Domaćin je nešto bolji i konkretniji u otvaranju, a nakon 4:4, slijedi sjajna gorička serija te u 20. minuti semafor pokazuje 9:4. Ali kako su brzo potonuli, tako su se Sesvećani brzo i vratili i do kraja prvog dijela stigla do izjednačenja (13:13).

U drugom dijelu igra se pogodak za pogodak. Ali, nakon pet izjednačenja vodstvo seli na stranu gostiju (19:20). Dogodilo se to u 43. minuti. I vjerovali ili ne, Sesvećani su uspjeli skoro do kraja čuvati to vodstvo. Tri i pol minute prije kraja imali su plus dva (24:26), ali nisu izdržali. Gorica je najprije pogotkom Dominika Gala smanjila na 25:26 tri minute prije završetka susreta, a zatim sa 7 metara došla i do izjednačenja.

Tomislav Sladoljev imao je 11 obrana na domaćim vratima. Prvi strijelac bio je Ivan Laljek sa 7 pogodaka. Kod gostiju Filip Perić 10 obrana, Ivan Dumenčić 9 pogodaka.

Nakon ovog susreta bodovni rezultat je 5:3 za Sesvete. Stoga će odluka o tom tko će osvojiti 3. mjesto pasti u subotu 28. svibnja u Jelkovcu. Domaćinu je dovoljan i bod da to ostvari.