Nova pobjeda Naftaš Ivanića

118714524_831553700711715_3452563088209610_n

U trećem kolu JŽNL Naftaš Ivanić je gostovao u Bedenici kod Strmca i upisao nova tri boda, nakon pobjede od 5:2.

Utakmica je počela u pritisku igrača Naftaša koji ne koriste dvije šanse za postizanje zgoditka. Ono sto nije iskoristio Naftaš koriste domaćini, koji preko kapetana Bedekovića koji je bio siguran s jedanaest metara dolaze u vodstvo.

Nakon primljenog gola gosti još pojačavaju pritisak te do kraja prvog poluvremena okreću rezultat u svoju korist golovima Radoša i Ivana Miličevića kome je ovo bio prvijenac u dresu Naftaša nakon povratka u redove matičnog kluba.

Drugo poluvrijeme također protiče u nadmoćnoj igri gostujućih nogometaša, koji prvo preko Domitrovića povisuju vodstvo na 3:1, a do kraja utakmice sigurnu pobjedu osiguravaju Sabolić te još jednim golom Miličević. Domaćin je u posljednjoj minuti uspio ublažiti poraz preko mladog Šilinića.