Nogometaši Dugog Sela upisali drugu uzastopnu pobjedu

Gostujuća pobjeda iz Čakovca (2:0) potvrđena je domaćim slavljem nad Jadranom iz Poreča, u kojem su nogometaši Dugog Sela slavili s 5:3
314668591_616807933574682_6859861112866747312_n

Gostujuća pobjeda iz Čakovca (2:0) potvrđena je domaćim slavljem nad Jadranom iz Poreča, u kojem su nogometaši Dugog Sela slavili s 5:3. Pobjedom je učvršćena pozicija u sredini redoslijeda, jer Dugo Selo je trenutno osmi sastav SuperSport Druge NL s 18 osvojenih bodova. Osim toga, Tihomir Šeperac i u trećoj utakmici za kormilom seniorske momčadi ostao je neporažen.

Golovima Kovačića (22) i Rašića (41) Dugoselci su poveli s 2:0, da bi minutu prije odlaska na odmor Ivetić donio gostima iz Poreča kakvu takvu nadu u drugom dijelu. No, u samo dvije minute nastavka domaća je momčad riješila pitanje pobjednika. Radoš u 60. i Slunjski u 62. donijeli su vodstvo od 4:1, da bi kapatan Ivan Filipović u 78. povisio na 5:1. U posljednjim trenucima utakmice Jadran golovima Sumića i Filipovića ublažava poraz.

U sljedećem kolu Dugo Selo gostuje u Pločama kod prvoplasiranog Jadrana, koji nakon 12 odigranih kola ima osam pobjeda i četiri remija.