Bez pobjednika u Poreču

Nogometaši Dugog Sela s dva gola u sudačkoj nadoknadi do boda

Igrači trenera Tihomira Šeperca još jednom su pokazali veliki karakter i htijenje te na kraju osvojili veliki bod
346873238_759068175710193_6999800929525465308_n Facebook NK Dugo Selo

27. kolo SuperSport 2. NL nogometašima Dugog Sela donijelo je gostovanje u Poreču, kod desetoplasiranog Jadrana. Bila je to izrazito efikasna i dopadljiva utakmica koja je završila bez pobjednika, 3:3. Za tri boda više mogu žaliti domaći nogometaši koji su imali vodstvo od 2:0 i 3:1, no igrači trenera Tihomira Šeperca još jednom su pokazali veliki karakter i htijenje te na kraju osvojili veliki bod postigavši dva gola u sudačkoj nadoknadi.

Jadran je golovima Ivetića (10.) i Zulianija (17.) za rana poveo s 2:0. Starčić je u 26. donio nadu Dugoselcima, koju je samo dvije minute kasnije drugim pogotkom poništio Ivetić. Na semaforu je sve do sudačke nadoknade svijetlilo 3:1 za domaću momčad, koju je najprije u prvoj minuti nadoknade iznenadio Tarasenko, da bi u četvrtoj minuti siguran realizator najstrože kazne bio Darojković, za veliko veselje Dugoselaca, ali i razočarenje u domaćim redovima.

S 44 boda Dugo Selo je na diobi četvrtog mjesta zajedno s Mladosti (Ž), koja je u posljednjoj utakmici kola s 4:3 svladala Zagorec. Sljedeće kolo u Dugom Selu donosi veliki derbi, jer na Gradski stiže trećeplasirani Jadran Luka Ploče.