NOGOMET: Samobor raspucan protiv Topuskog, Rugvičani pali u posljednjim minutama

Samoborci su na Gradskom stadionu s visokih 7:0 porazili Topusko
243158873_1636900693186293_6916650399043015023_n Facebook NK Samobor

U 4. NL Središte Zagreb-skupina B danas su odigrana četiri susreta, u kojima je najuvjerljiviju pobjedu zabilježio Samobor. Samoborci su na Gradskom stadionu s visokih 7:0 porazili Topusko. Peterostruki strijelac bio je Jurica Brdek, a među strijelce su se upisali i Josip Mohač koji je otvorio golijadu, kao i Eduard Husinec.

Iznenađenje predstavlja remi vodeće Zeline kod pretposljednjeg Banovca. Susret je završio 1:1, a oba pogotka postigao je gostujući sastav. Najprije je Yansane doveo Zelinčane u vodstvo u 46. minuti, da bi Ovčar u 87. zatresao vlastitu mrežu za končanih 1:1.

HNŠK Moslavina je u Kutini u 88. minuti slomila otpor Rugvica Save 1976 za pobjedu od 1:0. Strijelac pogotka vrijednog tri boda bio je Milinković. Jedan pogodak bio je dovoljan i Lekeniku za pobjedu protiv Stupnika. Golom Kolarića u 56. Lekenik je stigao do treće prvenstvene pobjede.

U nedjeljnim utakmicama od 16,30 igraju; Mraclin-Sutla Laduč, TOP-Gradići, Croatia-Libertas i Sava-GNK Tigar Sveta Nedelja.