NK Dubrava pripreme završila remijem protiv Rakovca

Nakon odgođenog 16. kola Prve županijske lige koje će se odigrati 1. svibnja, nogometaši Dubrave prvenstvenu odgodu iskoristili su za posljednju pripremnu utakmicu u ovim pripremama. Protivnik je bila više rangirana momčad Rakovca. Susret je završio bez pobjednika, rezultatom 2:2, a svakoj je momčadi pripalo po jedno poluvrijeme.

Nakon prvih 45. minuta igrači Rakovca imali su vodstvo od 2:0, no u nastavku susreta Dubravci su zaigrali puno odlučnije i pokazali su svoje prave mogućnosti i protiv bolje rangiranih momčadi. Za takav su pristup nagrađeni izjednačenjem koje im je s dva pogotka donio Marko Fulir.

Bio je to drugi identični remi ovih momčadi tijekom ovih priprema u kojima su nogometaši Dubrave ostvarili i tri pobjede; juniori NK Vrbovec (11:0), Ban Jelačić (8:1) te Sloboda (3:2). Postignuti rezultati zalog su optimizma pred nedjeljni dolazak Oborova 74, gdje će trebati pokazati kako postignuti rezultati nisu bili slučajni.