Odličan nastup stupničkih boraca

Natjecatelji Mangetsua sjajni na jiu jitsu natjecanju u Zagrebu

Natjecatelji Ju jitsu kluba Mangetsu iz Stupnika osvojili su sedam zlatnih, četiri srebrne te četiri brončane medalje.
1684138256950 Stjepan Milić, zlatni u kategoriji do 8o kg kod juniora

Zagrebački Dom sportova bio je u subotu, 13. svibnja domaćeg najvećeg jiu jitsu turnira, koji je održan u Hrvatskoj. U prilog tome govore natjecatelji 43 kluba iz 20 europskih zemalja te borci iz Brazila, SAD-a, Kanade, Čilea, Singapura i Angole.

Natjecatelji Ju jitsu kluba Mangetsu iz Stupnika ostvarili su odlične rezultate osvojivši sedam zlatnih, četiri srebrne te četiri brončane medalje. Zlatom su se okitili; Stjepan Milić, Stela Vrčković, Iskra Trusk, Ilija Suhalj, Šime Stričević, Ana Elena Gregurić i Fran Sedlovski, srebrna odličja osvojili su; Nicolas Došen, Mihaela Car, Toni Rede i Maks Bjelajac, a bronce; Tara Brebrić, Mia Vrčković, Max Marendić i Filip Pavković.

Stela Vrčković, Mihaela Car i Tara Brebrić, osvajačice medalja kod kadetkinja

U ukupnom poretku 43 kluba, Ju jitsu kluba Mangetsu završio je na visokom šestom mjestu.