Nakon tri sušna kola Naftaš Ivanić napokon slavio

Naftaš Ivanić na Zelenjaku je s 3:0 porazio Samobor
72415319_603007406899680_3951337073000054784_n

U sudaru bivšeg prvoligaša Samobora i drugoligaša Naftaš Ivanića, uspješniji je bio drugoligaš koji je na Zelenjaku slavio s 3:0 Nakon tri sušna kola nogometaši Naftaš Ivanića, konačno su zabilježili pobjedu i tri boda.

Utakmica je počela u velikoj dominaciji domaće momčadi, ali lopta nije htjela u gol. Čak pet stopostotnih prilika otišlo je u nepovrat, i kad su domaći navijači postajali sve nervozniji, za vodstvo je pogodio najbolji strijelac ove sezone, Josip Miličević. Tim se rezultatom odlazi na odmor, a nastavak donosi ist priču.

Naftaš Ivanić konstantno napada, a gosti napadima odolijevaju sve do 60. minute kada Krsnik povećava vodstvo. Konačnih 3:0 postavlja povratnik nakon ozljede Radoš u 83. minuti.