Naftaš Ivanić svladao Vinogradar

Pogodak odluke u 56. minuti susreta postigao je Mario Kletečki
122676834_876806946186390_6996996550606284110_n

Nogometašima Naftaš Ivanića ove jeseni baš i ne cvatu ruže. Promjenjive igre smjestile su momčad u sredinu poretka Jedinstvene županijske lige, dok su klupske ambicije daleko više. Splet razno-raznih okolnosti doveo je do trenutnog osmog mjesta i 18 bodova na kontu.

Posljednja tri momčad je osvojila u jučerašnjoj utakmici protiv Vinogradara koji je Zelenjaku poražen s 1:0. Pogodak odluke u 56. minuti susreta postigao je Mario Kletečki.

Jučer je još odigran susret između Bana Jelačića i Lomnice u koje je domaća momčad slavila s 1:0 prekinuvši tako Lomnički niz od devet utakmica bez poraza. Pobjednika je odlučio Josip Matić u 76. minuti.

Danas od 14,30 sati igraju; TOP-Stupnik, Mraclin- Dinamo, Vatrogasac-Rakov Potok, Polet-Samobor, Strmec-Klas i Turopoljac-Rakovec, dok je susret između Sloge i Svete Nedelje odgođen.