Naftaš Ivanić sredio i TOP, u srijedu na noge Mraclinu

Nakon premijere u Topuskom gdje je s 2:0 poražen istoimeni domaćin, Naftaš Ivanić uspješan je bio i pred mnogobrojnim domaćim navijačima
301770272_409337931340127_689980161932500292_n

Novaci u 4. NL-skupina B, nogometaši Naftaš Ivanića novu su sezonu otvorili s dvije pobjede. Nakon premijere u Topuskom gdje je s 2:0 poražen istoimeni domaćin, Naftaš Ivanić uspješan je bio i pred mnogobrojnim domaćim navijačima.

Gost Zelenjaka na otvaranju domaće sezone bio je TOP iz Kerestinca koji je poražen 2:0. Dvostruki strijelac za domaću momčad bio je Mario Vrdoljak, koji je mrežu gostiju iz Kerestinca, koji se kako kažu domaćini nisu previše naigrali u Ivanić-gradu, zatresao u 14. i 36. minuti, nakon čega se rezultat više nije mijenjao.

-Brojni navijači imali su čemu zapljeskati jer naši dečki suvereno su vladali i dominirali terenom svih 90.minuta- poručuju iz Naftaš Ivanića, koji u srijedu, 7. rujna gostuje u Mraclinu, koji je također u prvenstvo ušao s dvije pobjede.