Pet od pet dugoselskih rukometaša

MRK DUGO SELO +21 protiv VIRO Virovitice

Od samog početka Dugoselci su pokazali dominaciju i već sredinom prvog poluvremena imali deset pogodaka razlike
DSC_7331

Poslije dva uspješno odrađena gostovanja (Maksimir Pastela, Zaprešić) rukometaši Dugog Sela vratili su se na domaći parket na kojem su ugostili VIRO Viroviticu protiv koje su došli do uvjerljive 38:17 pobjede.

Od samog početka Dugoselci su pokazali dominaciju i već sredinom prvog poluvremena imali deset pogodaka razlike, čime su sve dvojbe oko pobjednika bile riješene. Do kraja susreta prednost domaće momčadi narasla je do +21.

U domaćim redovima 10 se igrača upisalo među strijelce koje je predvodio Žarko Ćurić s devet pogodaka, sedam je pridodao Leo Lisica, a šest Ante Kaleb. Vratarski tandem Ivan Poljak – Ivan Jelić imao je više od 20 obrana. Trener Zvonimir Bilić u ovom je susretu značajnu minutažu dao i šesnaestogodišnjem Marinu Horvatu, koji je odigrao odličnu rolu u napadu i obrani, postigavši pri tome i jedan zgoditak.

Za vikend Dugoselce očekuje gostovanje u Slatini, kod istoimenog domaćina.