Raspucana domaća momčad

Mraclin uvjerljiv protiv Rugvica Save; Ivan Kos-Čapa trostruki strijelac

Domaća momčad na kraju je stigla do uvjerljive 4:0 pobjede, a nerješiva enigma za gostujuću obranu bio je Ivan Kos, koji je postigao hat-trick
por 01

Nogometaši Mraclina u susretu 10. kola 4. NL ugostili su u kišnoj Grabi Rugvica Savu. Domaća momčad na kraju je stigla do uvjerljive 4:0 pobjede, a nerješiva enigma za gostujuću obranu bio je Ivan Kos, koji je postigao hat-trick.

Prvi od tri pogotka Kos je postigao u 43. minuti čime je dao veliki vjetar u leđa svojoj momčadi, koja je prednost preko istog igrača udvostručila nakon samo četiri minute igre u nastavku. Veliku pomoć prema pobjedi Mraclin je od strane gostujućih igrača dobio u razdoblju od 64. do 66. minute kada su iz igre isključena dva igrača Rugvica Save – Patrick Cetina i Leo Matijević.

Brojčanu nadmoć Mraclin je kapitalizirao u 70. i 78. minuti kada su Filip Dianežević i Ivan Kos postavili konačnih 4:0.