Ukupno je osvojena 21 medalja

Mladi borci Mangetse uspješni na Zagreb Openu. Ana Elena Gregurić najbolja natjecateljica turnira

Ju jitsu klub Mangetsu uvjerljivo najuspješniji kod mlađih kategorija
1706537485123

U vikendu za nama u Zagrebu je održan Zagreb Open Grappling turnir na kojem je sudjelovalo 17 klubova iz Hrvatske, Mađarske i Srbije. Među njima je bio i Ju jitsu klub Mangetsu čiji su natjecatelji bili itekako uspješni osvojivši 10 zlatnih, šest srebrnih i pet brončanih medalja.

Ana Elena Gregurić osvojila je zlato u dvije kategorije te je proglašena za najbolju natjecateljicu turnira. Fran Sedlovski također je osvojio dvije kategorije, kao i Josip Kupina, koji je iako mu je tek 16 godina bila najbolji u kategoriji U20.

-Uz Josipa, osvojili smo još dvije juniorske bronce. U ukupnom poretku za mlađe dobne skupine uvjerljivo smo bili najuspješniji klub turnira, što nam je veliki poticaj za daljnje nastupe- poručio je trener Željko Sedlovski.