Mislav Oršić za preokret u Zagrebu

Dinamo je u 90. minuta utakmice s Tottenhamom slavio s 2:0
Uzvratna utakmica osmine finala Europske nogometne lige: GNK Dinamo Zagreb –  Tottenham Hotspur Goran Stanzl/PIXSELL

Nogometaši Dinama uspjeli su u Zagrebu nemoguće. Nakon prošlotjednog poraza od Tottenhama u Londonu od 2:0, Modri su večeras na Maksimiru uspjeli anulirati taj zaostatak i odvesti utakmicu u produžetak.

Nakon devedeset odigranih minuta Dinamo je slavio s 2:0 golovima Mislava Oršića u drugih 45. minuta. Gostujućeg vratara Oršić je prvo matirao sjajnim pogotkom u 62. minuti, da bi stvari na početak vratio u 83. minuti na asistenciju Atiemwena.

Debi Damira Krznara koji je u ponedjeljak ustoličen za trenera krenuo je tako u najboljem mogućem smjeru, a hoće li se radovati i nakon susreta, doznat ćemo za 30 minuta.