Minimalna pobjeda Gaja na Sajmištu kod Vrbovca

Gaj iz Mača u Vrbovcu je slavio s 1:0
WhatsApp Image 2019-09-09 at 11.45.30

Nakon remija i poraza u prva dva kola trećeligaškog prvenstva, nogometaši Vrbovca priželjkivali su u srazu protiv novaka u Trećoj ligi, momčadi Gaja prvu ovosezonsku pobjedu. Sve je ostalo samo na želji, jer gosti iz Mača došli su do tri boda nakon minimalne pobjede od 1:0.

Na početku utakmice Vrbovčani su imali su tri odlične šanse, no mreža Gaja ostala je netaknuta. No, zato se zatresla ona na suprotnoj strani u 43. minuti kada je precizan bio Iskrić.

Pokušavali su domaći nogometaši u nastavku susreta doći do povoljnog rezultata. Šansu za to su imali u 73. minuti kada je gostujući vratar srušio Ćosića u svom šesnaestercu. Neprecizan je s bije točke bio Slišković, te su bodovi otišli sa Sajmišta.